Велотренажер Airbike Fitex A800 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Велотренажер Airbike Fitex A800

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

39 730 грн
Код товару: 6366

Виробник: Fitex

    В наявностi

Знайшли дешевше?
комерційний / 1250 х 510 х 1470 / LCD / 150 / об / хвилину, швидкість, час, дистанція, калорії, потужність, серцевий ритм / 12 програм: 8 автоматичних, 3 цільові, приватне тренування
Велотренажер Airbike Fitex A800
Airbike Fitex A800 - одна з найбільш популярних нині моделей велотренажера, яка дозволяє отримувати вражаючі результати, приділяючи тренувань мінімум часу.
Завдяки використанню принципу повітряного опору, Airbike дозволяє досягати граничних навантажень - обмеженням є тільки ваша фізична підготовка. Чим активніше рухається людина, тим вище опір. Таким чином, кожне тренування - це крок до очікуваного результату. Така система дозволяє займатися в найбільш оптимальному для вас режимі.
Можливість підбирати під свої цілі і переваги тип тренування з 12 наявних в меню програм допоможе вам проводити заняття цікаво, максимально урізноманітнити щоденний тренінг, різнобічно розвивати своє тіло і збільшувати можливості організму. Також можна самостійно ввести ключові характеристики тренування, які підходять особисто вам.
LCD дисплей допомагає орієнтуватися в параметрах тренування, так як відображає всі важливі характеристики - швидкість, дистанцію, обраний профіль тренування, втрату калорій. Таким чином, ви наочно бачите свій прогрес, порівнюючи поточні результати з результатами, отриманими на минулих заняттях. Також дисплей відображає ЧСС - параметри роботи серця. Однак для обліку останніх потрібно безконтактний нагрудний датчик. Стежачи за пульсом, ви завжди можете коригувати навантаження і ритм тренування.
Працює Airbike Fitex A800 від батарейок, цей аспект має кілька позитивних моментів. Так вам не доведеться переживати через рахунків за електроенергію, а потім - установка тренажера на місці стає в рази простіше, так як немає потреби розташовувати його поруч з розетками.
Дизайн Airbike лаконічний, стриманий, з чіткими лініями і обтічними формами. Він прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр. Сидіння регульоване, що полегшує адаптацію тренажера під ріст будь-якого користувача. Педалі мають ремені з регулюванням, які надійно утримують стопу, дозволяючи тренуватися в інтенсивному ритмі і не переживати, що нога зісковзне. Зручні ручки, виконані так, щоб всі осі руху збігалися з фізіологічними.
Основні характеристики
Безконтактний датчик polar Сумісний, в комплект не входить
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 1250 х 510 х 1470
Габарити упаковки (д × ш × в), см 132 х 46 х 87
Дисплей Lcd
Компенсатори нерівностей підлоги Є
Максимальна вага користувача, кг 150
Показники консолі Об / хвилину, швидкість, час, дистанція, калорії, потужність, серцевий ритм
Програми 12 програм: 8 автоматичних, 3 цільові, приватне тренування
Транспортувальні ролики Є
Тримач для пляшки Є
Виробник Fitex
Живлення
Вага, кг 71

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре