Велотренажер SportsArt C55U купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Велотренажер SportsArt C55U

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

43 355 грн
Код товару: 6299

Виробник: SportsArt

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
Є / Домашній / Lcd дисплей / Є / 150 / Пульс, калорії, рівень, час, оборотів / хвилину, дистанція / 8 програм: випадкова, інтервальна, трек, пагорби, призначена для користувача (х4) / Є / Sportsart / Генераторного типу /
Велотренажер SportsArt C55U
Велотренажер SportsArt C55U - чудовий тренажер, який відмінно підійде для занять спортом вдома. Він допоможе Вам скинути зайві кілограми, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи організму, а так само допоможе підвищити витривалість і підтримувати хорошу фізичну форму. Спортивне устаткування зручне, компактне і відмінно підійде для тренувань будинку, а так само для напівкомерційного використання.
Безшумність і плавність руху педалей забезпечує трансмісія QuietGlide і безконтактна система опору ECB-PLUS. Високоякісні підшипники і восьмижильний поліклинові ремінь забезпечують надійність і довговічність роботи конструкції. Працює велотренажер від вбудованого генератора. Зменшує напругу на хребет анатомічна форма сидіння з нековзним покриттям.
Завдяки регулюванню сидіння на тренажері можуть займатися люди різного зросту. Нековзні самобалансірующіхся педалі забезпечують надійну і зручну фіксацію ніг різного розміру. Запобігають соскользиваніе ноги забезпечують фіксують ремінці на педалях. Елементи тренажера мають гіппоалергенна покриття.
Спортивне устаткування має комп'ютер, який на монохромному LCD-дисплеї відображає: час, профіль, обороти в хвилину, частоту пульсу, калорії і рівень навантаження. Передбачено 11 вбудованих тренувальних програм, які включають 7 попередньо програми і 4 призначені для користувача. Стійкість конструкції гарантують компенсатори нерівності підлоги. Переміщати тренажер можна за допомогою транспортувальних коліщат.
Основні характеристики
Вбудовані датчики пульсу Є
Вид застосування Домашній
Дисплей Lcd дисплей
Компенсатори нерівностей підлоги Є
Максимальна вага користувача, кг 150
Показники консолі Пульс, калорії, рівень, час, оборотів / хвилину, дистанція
Прoграмми 8 програм: випадкова, інтервальна, трек, пагорби, призначена для користувача (х4)
Транспортувальні ролики Є
Виробник Sportsart
Живлення

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре