Інформація
Пошук

4-х позиційна станція з блочною рамкою InterAtletikGym BT104

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

100 440 грн.
Код товару: 5715

Виробник:

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
 комерційний / 5235 x 2270 x 2220 / універсальний / немає обмежень / двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації / високоякісна штучна шкіра / порошкова емаль (електростатичне напилення) / зібране / тяга / InterAtletika /
* Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
4-х позиційна станція з блочною рамкою InterAtletikGym BT104
Станція чотирьохпозиційна - професійний силовий тренажер, який дозволить користувачам розвинути фізичну витривалість, м'язову силу, нарощувати м'язову масу, позбавлятися від зайвих обсягів тіла, дозволить сформувати красиву і сильну статуру.
Станція об'єднала в собі функції чотирьох незалежних тренажерів, так в конструкцію включені трицепс блок, блоки для м'язів спини - верхня і нижня тяга, блокова рамка, розділена на нижні і верхні тягові блоки.
Тренажер дозволяє одночасно проводити тренування 4-5 спортсменам.
Навантаження м'язів
Настільки широкий функціонал тренажера дає можливість навантажувати всі основні групи м'язів. Так в процесі занять тренуються найширші м'язи спини, дельтовидні м'язи, трапецієподібні м'язи, ромбовидні, випрямляють і великі круглі м'язи спини, трицепси, біцепс, м'язи передпліччя, дельтоподібні й грудні м'язи, м'язи спини і преса, м'язи ніг, привідні і відвідні м'язи стегна, двоголові м'язи стегна, сідничні м'язи.
Можливі вправи
Блокова рамка: кросовер, зведення рук перед собою, розгинання рук перед собою, верхня тяга, скручування, відведення ніг назад, в сторону, перехресний підйом ніг, тяга в нахилі, до підборіддя, нижня тяга, підйоми рук перед собою, рук через сторону, перед собою і назад, згинання рук, зведення рук перед собою.
Ручки, наявні на перекладині блокової рамки, дозволяють виконати підтягування, підйом ніг.
Верхня тяга: необхідно зайняти вихідне положення на лаві, зафіксувавши стегна обмежувачами. Руки слід підняти вгору і взятися за перекладину. На видиху поперечину слід підтягнути до середини грудей, почавши рух зі зведення лопаток.
Дана вправа дозволяє варіювати ширину хвата - руки можна розташовувати на різній відстані один від одного, як і положення долонь - можна здійснювати захоплення поперечини долонями до себе, або ж від себе.
Нижня тяга: необхідно прийняти вихідне положення тіла - ноги на підставках для ніг, спина пряма, з прогином в попереку, руки витягнуті, лежать на рукояті тренажера. На видиху слід звести лопатки і почати рух руками назад. Корпус не повинен відхилятися назад. Повертаючись у вихідне положення, не слід відпускати ваги, необхідно зберігати напругу в м'язах спини.
При виконанні верхньої і нижньої тяги можна використовувати різні види перекладин і руків'я. Такі варіації дозволяють включати в роботу додаткові групи м'язів, перерозподіляти навантаження, акцентувати його на певній м'язової групі.
Трицепс станція: встати в початкове положення, зафіксувавши ступні ніг за допомогою велика. Взявшись за ручку, виробляти згинання та розгинання рук.
Особливості дизайну
Тренажер виконаний в мінімалістичному стилі - все лінії чіткі, рівні, максимально прості. Обриси конструкції дозволяють створити в залі відчуття простору.
Металева конструкція тренажера покрита порошковою фарбою білого кольору.
Сидіння і м'які частини виконуються з високоякісної еко-шкіри. Замовити тренажер можна в будь-якому з доступних 4 кольорів:

синій;
чорний;
зелений;
червоний.

Наповнювач м'яких частин - двошаровий пінополіуретан. Матеріал відмінно справляється з інтенсивними навантаженнями комерційного використання, не схильний до деформації і усадки.
З метою безпеки всі гострі кромки і елементи тренажера закриті пластиковими ковпачками. Колір захисних деталей також можна вибрати з 4 запропонованих вище.
Запропонована колірна гамма дозволяє отримати зовнішній вигляд тренажера, який в точності відповідає потребам замовника. Також завдяки настільки широкому варіативного ряду можна підкреслити корпоративні кольори вашої компанії, поєднувати тренажери з обраним стилем дизайну залу.
Особливості лінії
Лінійка тренажерів InterAtletikGym STANDART відрізняється приємним зовнішнім виглядом і високою функціональністю. Це тренажери, головними якостями яких вважається простота, надійність і фінансова доступність.
Використовуючи тренажер лінійки, ви отримуєте відмінну одиницю спортивного обладнання, яка має лаконічний, сучасний дизайн, відповідає всім вимогам безпеки, сучасним програмами і стилям тренувань, а також має дуже високу ремонтопридатність.
Габарити
Довжина / ширина / висота тренажера відповідно 5235 х 2270 х 2230 мм. Вага тренажера 784 кг. Максимальне навантаження - 5х105 кг.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання на різні частини тренажера поширюються в наступних часових рамках:

зварні конструкції - довічно;
механічні частини - 3 роки;
трос - 2 роки;
м'які частини - 1 рік.

Крім того, компанія завжди готова надати, у разі необхідності, післягарантійне обслуговування обладнання, кваліфіковану допомогу при налагодженні, під час експлуатації тренажерів.
Основні характеристики
Вага вантажного блоку, кг 5x105
Вага тренажера, кг 805
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 5235 x 2270 x 2220
Групи м'язів Універсальний
Забарвлення Порошкова емаль (електростатичне напилення)
Захист вантажного блоку Є
Кількість тренувальних місць 4
Максимальна вага користувача, кг Нема обмежень
Наповнювач Двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації
Оббивка Високоякісна штучна шкіра
Стан відвантаження Зібране
Тип вправ Тяга
Виробник Interatletika

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Дізнатись як уникнути помилок при виборі техніки - купуйте з розумом!