4-х позиційна станція з одинарною блоковою рамкою InterAtletikGym BT104.1 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

4-х позиційна станція з одинарною блоковою рамкою InterAtletikGym BT104.1

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

110 640 грн
Код товару: 5856

Виробник:

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
комерційний / 2720х2270х2220 / універсальний / двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації / високоякісна штучна шкіра / порошкова емаль (електростатичне напилення) / тяга / InterAtletika /

Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
4-х позиційна станція з одинарною блоковою рамкою InterAtletikGym BT104.1
Чотирипозиційна станція з одинарною блоковою рамою - професійний силовий тренажер. За допомогою даного устаткування можна гармонійно розвивати своє тіло, нарощуючи м'язову масу, формуючи атлетичний рельєф, тренуючи власну витривалість і силу.
Станція об'єднала в собі функції чотирьох незалежних тренажерів, в конструкцію включені трицепс блок, блоки для м'язів спини - верхня і нижня тяга, одиночна блокова рамка з верхнім і нижнім тяговим блоком.
Навантаження м'язів
Настільки широкий функціонал тренажера дає можливість навантажувати всі основні групи м'язів. Так в процесі занять тренуються найширші м'язи спини, дельтовидні м'язи, трапецієподібні м'язи, ромбовидні, випрямляючі і великі круглі м'язи спини, трицепси, біцепс, м'язи передпліччя, дельтоподібні й грудні м'язи, м'язи преса, м'язи ніг, відвідні и привідні м'язи стегна, двоголові м'язи стегна, сідничні м'язи.
Можливі вправи
Блокова рамка: кросовер, зведення рук перед собою, розгинання рук перед собою, верхня тяга, скручування, відведення ніг назад, в сторону, перехресний підйом ніг, тяга в нахилі, до підборіддя, нижня тяга, підйоми рук перед собою, рук через сторону, перед собою і назад, згинання рук, зведення рук перед собою.
Ручки, наявні на перекладині блокової рамки, дозволяють виконати підтягування, підйом ніг.
Верхня тяга: необхідно зайняти вихідне положення на лаві, зафіксувавши стегна обмежувачами. Руки слід підняти вгору і взятися за перекладину. На видиху поперечину слід підтягнути до середини грудей, почавши рух зі відомості лопаток.
Дана вправа дозволяє варіювати ширину хвата - руки можна розташовувати на різній відстані один від одного, так і положення долонь - можна здійснювати захоплення поперечини долонями до себе, або ж від себе.
Нижня тяга: необхідно прийняти вихідне положення тіла - ноги на підставках для ніг, спина пряма, з прогином в попереку, руки витягнуті, лежать на рукояті тренажера. На видиху слід звести лопатки і почати рух руками назад. Корпус не повинен відхилятися назад. Повертаючись у вихідне положення, не слід відпускати вага, необхідно зберігати напругу в м'язах спини.
При виконанні верхньої і нижньої тяги можна використовувати різні види перекладин і руків'я. Такі варіації дозволяють включати в роботу додаткові групи м'язів, перерозподіляти навантаження, акцентувати її на певній м'язової групі.
Трицепс станція: встати в початкове положення, зафіксувавши ступні ніг за допомогою валика. Взявшись за ручку, виконувати згинання та розгинання рук.

Основні характеристики
Вага вантажного блоку, кг 4х105
Вага тренажера, кг 625
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 2720х2270х2220
Групи м'язів Універсальний
Забарвлення Порошкова емаль (електростатичне напилення)
Захист вантажного блоку -
Кількість тренувальних місць 4
Максимальна вага користувача, кг 150
Наповнювач Двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації
Оббивка Високоякісна штучна шкіра
Тип вправ Тяга
Виробник Interatletika

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре