Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
4-х позиційна станція з одинарною блоковою рамкою InterAtletikGym BT104.1
Чотирипозиційна станція з одинарною блоковою рамою - професійний силовий тренажер. За допомогою даного устаткування можна гармонійно розвивати своє тіло, нарощуючи м'язову масу, формуючи атлетичний рельєф, тренуючи власну витривалість і силу.
Станція об'єднала в собі функції чотирьох незалежних тренажерів, в конструкцію включені трицепс блок, блоки для м'язів спини - верхня і нижня тяга, одиночна блокова рамка з верхнім і нижнім тяговим блоком.
Навантаження м'язів
Настільки широкий функціонал тренажера дає можливість навантажувати всі основні групи м'язів. Так в процесі занять тренуються найширші м'язи спини, дельтовидні м'язи, трапецієподібні м'язи, ромбовидні, випрямляючі і великі круглі м'язи спини, трицепси, біцепс, м'язи передпліччя, дельтоподібні й грудні м'язи, м'язи преса, м'язи ніг, відвідні и привідні м'язи стегна, двоголові м'язи стегна, сідничні м'язи.
Можливі вправи
Блокова рамка: кросовер, зведення рук перед собою, розгинання рук перед собою, верхня тяга, скручування, відведення ніг назад, в сторону, перехресний підйом ніг, тяга в нахилі, до підборіддя, нижня тяга, підйоми рук перед собою, рук через сторону, перед собою і назад, згинання рук, зведення рук перед собою.
Ручки, наявні на перекладині блокової рамки, дозволяють виконати підтягування, підйом ніг.
Верхня тяга: необхідно зайняти вихідне положення на лаві, зафіксувавши стегна обмежувачами. Руки слід підняти вгору і взятися за перекладину. На видиху поперечину слід підтягнути до середини грудей, почавши рух зі відомості лопаток.
Дана вправа дозволяє варіювати ширину хвата - руки можна розташовувати на різній відстані один від одного, так і положення долонь - можна здійснювати захоплення поперечини долонями до себе, або ж від себе.
Нижня тяга: необхідно прийняти вихідне положення тіла - ноги на підставках для ніг, спина пряма, з прогином в попереку, руки витягнуті, лежать на рукояті тренажера. На видиху слід звести лопатки і почати рух руками назад. Корпус не повинен відхилятися назад. Повертаючись у вихідне положення, не слід відпускати вага, необхідно зберігати напругу в м'язах спини.
При виконанні верхньої і нижньої тяги можна використовувати різні види перекладин і руків'я. Такі варіації дозволяють включати в роботу додаткові групи м'язів, перерозподіляти навантаження, акцентувати її на певній м'язової групі.
Трицепс станція: встати в початкове положення, зафіксувавши ступні ніг за допомогою валика. Взявшись за ручку, виконувати згинання та розгинання рук.