Інформація
Пошук

Блок для м'язів спини комбінований InterAtletikGym BT118

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Рахунок без ПДВ, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

31 236 грн.
Код товару: 5660

Виробник:

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
комерційний / 2095 x 710 x 2300 / спина / двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації / високоякісна штучна шкіра / тяга / InterAtletika /
* Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
Блок для м'язів спини (комбінований) InterAtletikGym BT118
Тренажер призначається для створення спортивної, атлетичної статури, допомагає опрацьовувати м'язи спини. Завдяки заняттям на блоці для м'язів спини рельєф спини стає більш вираженим, чітким, збільшується ширина спини, зростає м'язова маса і сила.
Використовується атлетами для формування гармонійного спортивної статури, спортсменами різних дисциплін в рамках фізичної підготовки.
Блок для м'язів спини поєднує в собі функції двох тренажерів - блоку для нижньої тяги і блоку для верхньої тяги. Це відмінне рішення для спортивного або тренажерного залу, оскільки дозволяє отримати вдвічі більше функціональності при істотній економії площі.
Навантаження м'язів
Заняття на блоці верхня тяга включає в роботу наступні м'язові групи: найширші м'язи спини, дельтовидні м'язи, трапецевидні м'язи - основне навантаження, біцепс, м'язи передпліччя і інші м'язи рук - вторинна навантаження.
Тренажер дозволяє варіювати виконання основної вправи, а тому зміна ширини хвата, розташування долонь на перекладині дозволяє включити в роботу також і інші м'язові групи, наприклад, задіяти грудні м'язи.
Виконуючи вправи на блоці нижньої тяги, включаються в роботу такі м'язи: найширші, трапецієподібні, ромбовидні, випрямляючі і великі круглі м'язи спини. При цьому у той чи інший спосіб в процесі беруть участь біцепси, трицепси, дельтоподібні й грудні м'язи.
Можливі вправи
Техніка роботи з блоком верхньої тяги наступна: необхідно зайняти вихідне положення на лаві, зафіксувавши стегна обмежувачами. Руки слід підняти вгору і взятися за перекладину. На видиху поперечину слід підтягнути до середини грудей, почавши рух зі відомості лопаток.
Дана вправа дозволяє варіювати ширину хвата - руки можна розташовувати на різній відстані одна від одної, так і положення долонь - можна здійснювати захоплення поперечини долонями до себе, або ж від себе. Також при виконанні верхньої тяги можна використовувати різні види перекладин і руків'я. Такі варіації дозволяють включати в роботу додаткові групи м'язів, перерозподіляти навантаження, акцентувати його на певній м'язової групі.
З блоком нижньої тяги можливо виконувати такі вправи: необхідно прийняти вихідне положення тіла - ноги на підставках для ніг, спина пряма, з прогином в попереку, руки витягнуті, лежать на рукояті тренажера. На видиху слід звести лопатки і почати рух руками назад. Корпус не повинен відхилятися назад. Повертаючись у вихідне положення, не слід відпускати вагу, необхідно зберігати напругу в м'язах спини.
При роботі з тренажером нижня тяга, використовуються різні рукояті - пряма поперечина, ручки з паралельним хватом. Змінюючи поперечини, а також положення кистей під час тренування, ви користуєтеся можливістю акцентувати навантаження на певній м'язової групі.
Особливості дизайну
Тренажер виконаний в мінімалістичному стилі - все лінії чіткі, рівні, максимально прості. Обриси конструкції дозволяють створити в залі відчуття простору.
Металева конструкція тренажера покрита порошковою фарбою білого кольору.
Сидіння і м'які частини виконуються з високоякісної еко-шкіри. Замовити тренажер можна в будь-якому з доступних 4 кольорів:

синій;
чорний;
зелений;
червоний.

Наповнювач м'яких частин - двошаровий пінополіуретан. Матеріал відмінно справляється з інтенсивними навантаженнями комерційного використання, не схильний до деформації і усадки.
З метою безпеки всі гострі кромки і елементи тренажера закриті пластиковими ковпачками. Колір захисних деталей також можна вибрати з 4 запропонованих вище.
Запропонована колірна гамма дозволяє отримати зовнішній вигляд тренажера, який в точності відповідає перевагам замовника. Також завдяки настільки широкому варіативного ряду можна підкреслити корпоративні кольори вашої компанії, поєднувати тренажери з обраним стилем обробки залу.
Особливості лінії
Лінійка тренажерів InterAtletikGym STANDART відрізняється приємним зовнішнім виглядом і високою функціональністю. Це тренажери, головними якостями яких вважається простота, надійність і фінансова доступність.
Використовуючи тренажер лінійки, ви отримуєте відмінну одиницю спортивного обладнання, яка має лаконічний, сучасний дизайн, відповідає всім вимогам безпеки, сучасними програмами і стилям тренувань, а також має дуже високу ремонтопридатність.
Габарити
Довжина / ширина / висота тренажера відповідно 2095 х 710 х 2300 мм. Вага тренажера 187 кг. Максимальне навантаження - 105 кг.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання на різні частини тренажера поширюються в наступних часових рамках:

зварні конструкції - довічно;
механічні частини - 3 роки;
трос - 2 роки;
м'які частини - 1 рік.

Крім того, компанія завжди готова надати, у разі необхідності, післягарантійне обслуговування обладнання, кваліфіковану допомогу при налагодженні, під час експлуатації тренажерів.
Основні характеристики
Вага вантажного блоку, кг 105
Вага тренажера, кг 220
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 2095 x 710 x 2300
Групи м'язів Спина
Захист вантажного блоку Є
Кількість тренувальних місць 1
Максимальна вага користувача, кг 150
Наповнювач Двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації
Оббивка Високоякісна штучна шкіра
Тип вправ Тяга
Виробник Interatletika

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Дізнатись як уникнути помилок при виборі техніки - купуйте з розумом!