Блок для м'язів спини (комбінований) Xline X118 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Блок для м'язів спини (комбінований) Xline X118

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

56 508 грн
Код товару: 5866

Виробник:

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
комерційний / 2162х680х2258 / спина / двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації / високоякісна штучна шкіра / тяга / InterAtletika /
* Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
Блок для м'язів спини (комбінований) Xline X118
Тренажер призначається для створення спортивної, атлетичної статури, допомагає опрацьовувати м'язи спини. Завдяки заняттям на блоці для м'язів спини рельєф спини стає більш вираженим, чітким, збільшується ширина спини, зростає м'язова маса і сила.
Використовується атлетами для формування гармонійного спортивної статури, спортсменами різних дисциплін в рамках фізичної підготовки.
Блок для м'язів спини поєднує в собі функції двох тренажерів - блоку для нижньої тяги і блоку для верхньої тяги. Це відмінне рішення для спортивного або тренажерного залу, оскільки дозволяє отримати вдвічі більше функціональності при істотній економії площі.
Навантаження м'язів
Заняття на блоці верхня тяга включає в роботу наступні м'язові групи: найширші м'язи спини, дельтовидні м'язи, трапецевідні м'язи - основне навантаження, біцепс, м'язи передпліччя і інші м'язи рук - вторинна навантаження.
Тренажер дозволяє варіювати варіанти виконання основного вправи, а тому зміна ширини хвата, розташування долонь на перекладині дозволяє включити в роботу також і інші м'язові групи, наприклад, задіяти грудні м'язи.
Виконуючи вправи на блоці нижньої тяги, включають в роботу такі м'язи: найширші, трапецієподібні, ромбовидні, випрямляючі і великі круглі м'язи спини. При цьому у той чи інший спосіб в процесі беруть участь біцепси, трицепси, дельтоподібні й грудні м'язи.
Виконуючи вправи на тренажері нижньої тяги, включаються в роботу такі м'язи: найширші, трапецієподібні, ромбовидні, випрямляючі і великі круглі м'язи спини. При цьому у той чи інший спосіб в процесі беруть участь біцепси, трицепси, дельтоподібні й грудні м'язи.
Можливі вправи
Техніка роботи з блоком верхньої тяги наступна: необхідно зайняти вихідне положення на лаві, зафіксувавши стегна обмежувачами. Руки слід підняти вгору і взятися за перекладину. На видиху поперечину слід підтягнути до середини грудей, почавши рух зі зведення лопаток.
Дана вправа дозволяє варіювати ширину хвата - руки можна розташовувати на різній відстані один від одного, як і положення долонь - можна здійснювати захоплення поперечини долонями до себе, або ж від себе. Також при виконанні верхньої тяги можна використовувати різні види перекладин і руків'я. Такі варіації дозволяють включати в роботу додаткові групи м'язів, перерозподіляти навантаження, акцентувати його на певній м'язової групі.
З блоком нижньої тяги можна виконувати такі вправи: необхідно прийняти вихідне положення тіла - ноги на підставках для ніг, спина пряма, з прогином в попереку, руки витягнуті, лежать на рукояті тренажера. На видиху слід звести лопатки і почати рух руками назад. Корпус не повинен відхилятися назад. Повертаючись у вихідне положення, не слід відпускати ваги, необхідно зберігати напругу в м'язах спини.
При роботі з тренажером нижня тяга, використовуються різні рукояті - пряма поперечина, ручки з паралельним хватом. Змінюючи поперечини, а також положення кистей під час тренування, ви маєте можливість акцентувати навантаження на певній м'язової групі.
Особливості дизайну
Тренажер витриманий в стилі хай-тек, дизайну притаманні такі риси, як рівні кути, гострі грані. Зовнішній вигляд тренажера сучасний, стильний, футуристичний, відмінно відображає концепцію спортивного тренування.
Металева конструкція виконана за допомогою високотехнологічного комбінованого згину профілю, що позитивно позначається на загальному вигляді тренажера. Зварні шви виконані професійно і максимально акуратно.
Слід зазначити ергономіку обладнання - вся конструкція спроектована з урахуванням призначення і цілей тренажера, а тому максимально зручна для користувача.
Завершує образ високоякісна хромована фурнітура. Це заглушки болтів, шайби, брендовані логотипом виробника, гумові ручки з нанесеним рельєфом, що забезпечує краще захоплення, гумові накладки на підставу тренажера, що усувають шум і вібрацію, що запобігають ковзанню.
Металева конструкція тренажера покрита порошковою фарбою, колір напилення може бути наступний:

чорний;
сірий;
білий;
сірий металік;
темно-сірий.

Крім того, покриття може мати різну текстуру - бути матовим або глянсовим.
Сидіння і м'які частини виконуються з високоякісної еко-шкіри. Замовити тренажер можна з м'якими деталями, виконаними в одному кольорі або ж в комбінованому варіанті. До замовлення доступні такі відтінки:

синій;
білий;
чорний;
світлий відтінок зеленого;
червоний;
сірий.

Наповнювач м'яких частин - двошаровий пінополіуретан. Матеріал відмінно справляється з інтенсивними навантаженнями комерційного використання, не схильний до деформації і усадки.
Сидіння виконані з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла під час виконання того чи іншого комплексу вправ. А тому вони забезпечують правильну підтримку спині, наповнювач розташовується таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт користувачеві.
Настільки велика колірна гамма дозволяє отримати зовнішній вигляд тренажера, який в точності відповідає перевагам замовника. Також завдяки настільки широкому варіативного ряду можна підкреслити корпоративні кольори вашої компанії, поєднувати тренажери з обраним стилем обробки залу.
Особливості лінії
Лінійка тренажерів X-line - це обладнання, виготовлене на основі високих технологій. Лінія виробництва автоматизована, розробкою тренажерів займаються співробітники, що перейняли досвід під час практики в США. Тому X-line відрізняється стильним виглядом і функціоналом, який відповідає всім сучасним спортивним тенденціям.
Дана лінійка відповідає передовим європейським стандартам якості, так як до розробки були залучені не тільки конструктори та інженери, а також спортивні експерти і фізіологи. Як результат - тренажери X-line відрізняється правильним розподілом навантажень під час експлуатації, траєкторіями рухів, які відповідають природним рухам людського тіла. У свою чергу, ця обставина визначає максимальний комфорт під час занять на тренажері, а також високий ступінь безпеки устаткування.
Особливу увагу розробники приділили безпеці. Так. дана лінія має функціональний ковпак вантажоблоку, який не тільки захищає працюють механічні частини тренажера, а й виконує естетичну функцію. В X-line задня поверхня має прозору пластикову вставку з оргскла, яка надає додаткову привабливість всієї конструкції тренажера.
Для більшого комфорту користувачів видозмінений задній борт, який виконує функцію підставки - тут можна залишити ключі, мобільний телефон, шейкер, клатч, займаючись на тренажері.
Крім цього, тренажер доукомплектований гумовим черевиком, який поглинає шум, гасить вібрації.
Також особливістю лінії X-line можна назвати компактність. Тренажер має розбірну конструкцію - є можливість від'єднання вантажоблоку при установці і транспортуванні. Сам вантажоблок відрізняється компактними габаритами, вузький і акуратний.
Однією з найяскравіших характеристик лінійки тренажерів X-line можна вважати краще на ринку поєднання якості і вартості, з яким складно знайти аналоги на сучасному ринку професійного обладнання.
Габарити
Довжина / ширина / висота тренажера відповідно 2140 х 680 х 2258 мм. Вага тренажера 243 кг. Максимальне навантаження - 100 кг.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання на різні частини тренажера поширюються в наступних часових рамках:

зварні конструкції - довічно;
механічні частини - 3 роки;
трос - 2 роки;
м'які частини - 1 рік.

Крім того, компанія завжди готова надати, у разі необхідності, післягарантійне обслуговування обладнання, кваліфіковану допомогу при налагодженні, під час експлуатації тренажерів.
Основні характеристики
Вага вантажного блоку, кг 100
Вага тренажера, кг 243
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 2162х680х2258
Групи м'язів Спина
Захист вантажного блоку Є
Кількість тренувальних місць 1
Максимальна вага користувача, кг 150
Наповнювач Двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації
Оббивка Високоякісна штучна шкіра
Тип вправ Тяга
Виробник Interatletika

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре