Верхня тяга InterAtletikGym ST101 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Верхня тяга InterAtletikGym ST101

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

31 752 грн
Код товару: 5711

Виробник:

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
комерційний / 1225 x 710 x 2220 / спина, руки / високоякісна штучна шкіра / порошкова фарба (електростатичне напилення) / 60 х 60 / зібране / InterAtletika /
* Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
Верхняя тяга InterAtletikGym ST101
Тренажер використовується в програмах підготовки атлетів, сприяє формуванню красивої спортивної статури. Робота на тренажері є однією з найефективніших вправ для м'язів спини.
Навантажені м'язи
Заняття на тренажері верхня тяга включає в роботу наступні м'язові групи: найширші м'язи спини, дельтовидні м'язи, трапецевидні м'язи - основне навантаження, біцепс, м'язи передпліччя і інші м'язи рук - вторинна навантаження.
Тренажер дозволяє варіювати варіанти виконання основної вправи, а тому зміна ширини хвата, розташування долонь на перекладині дозволяє включити в роботу також і інші м'язові групи, наприклад, задіяти грудні м'язи.
Можливі вправи
Техніка роботи на тренажері наступна: необхідно зайняти вихідне положення на лаві, зафіксувавши стегна обмежувачами. Руки слід підняти вгору і взятися за перекладину. На видиху поперечину слід підтягнути до середини грудей, почавши рух зі зведення лопаток.
Дана вправа дозволяє варіювати ширину хвата - руки можна розташовувати на різній відстані один від одного, так і положення долонь - можна здійснювати захоплення поперечини долонями до себе, або від себе. Також при виконанні верхньої тяги можна використовувати різні види перекладин і руків'я. Такі варіації дозволяють включати в роботу додаткові групи м'язів, перерозподіляти навантаження, акцентувати їх на певній м'язовій групі.
Особливості дизайну
Тренажер виконаний в мінімалістичному стилі. Обриси конструкції дозволяють створити в залі відчуття простору.
Металева конструкція тренажера покрита порошковою фарбою. Для замовлення є 4 варіанти кольору рамних конструкцій:

білий;
металік;
чорний;
жовтий.

Сидіння і м'які частини виконуються з високоякісної еко-шкіри. Замовити тренажер можна в будь-якому з доступних 8 кольорів:

темно-сірий;
світло-сірий;
темно-синій;
світло-синій;
коричневий;
чорний;
зелений;
червоний.

Або в будь-якому варіанті комбінації 2 обраних відтінків.
Наповнювач м'яких частин - двошаровий пінополіуретан. Матеріал відмінно справляється з інтенсивними навантаженнями комерційного використання, не схильний до деформації і усадки.
З метою безпеки всі гострі кромки і елементи тренажера закриті пластиковими ковпачками. Колір захисних деталей також можна вибрати з 5 запропонованих:

чорний;
синій;
зелений;
сірий;
червоний.

Настільки широкий вибір колірної гами дозволяє отримати зовнішній вигляд тренажера, який в точності відповідає потребам замовника. Також завдяки настільки широкому варіативного ряду можна підкреслити корпоративні кольори вашої компанії, поєднувати тренажери з обраним стилем дизайну залу.
Особливості лінії
Лінійка тренажерів InterAtletikGym BUSINESS відрізняється стильним зовнішнім виглядом і високою функціональністю. Це тренажери, головними якостями яких вважається простота, надійність і фінансова доступність.
Використовуючи тренажер лінійки, ви отримуєте відмінну одиницю спортивного обладнання, яка має лаконічний, сучасний дизайн, відповідає всім вимогам безпеки, сучасними програмами і стилям тренувань, а також має дуже високу ремонтопридатність.
Габарити
Довжина / ширина / висота тренажера відповідно 1225 х 710 х 2220 мм. Вага тренажера 168 кг. Максимальне навантаження - 105 кг.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання на різні частини тренажера поширюються в наступних часових рамках:

зварні конструкції - довічно
механічні частини - 3 роки;
трос - 2 роки;
м'які частини - 1 рік;

Крім того, компанія завжди готова надати, у разі необхідності, післягарантійне обслуговування обладнання, кваліфіковану допомогу при налагодженні, під час експлуатації тренажерів.
Основні характеристики
Вага вантажного блоку, кг 105
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 1225 x 710 x 2220
Групи м'язів Спина, руки
Забарвлення Порошкова фарба (електростатичне напилення)
Захист вантажного блоку -
Максимальна вага користувача, кг 150
Оббивка Високоякісна штучна шкіра
Розмір основного профілю, мм 60 х 60
Стан відвантаження Зібране
Виробник Interatletika

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре