Гіперекстензія зворотна X-Line X324 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Гіперекстензія зворотна X-Line X324

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

14 736 грн
Код товару: 6203

Виробник: InterAtletika

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
комерційний / 995 х 1060 х 985 / двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації / високоякісна штучна шкіра / порошкова емаль (електростатичне напилення) / гиперєкстензия / InterAtletika /
* Ручки, грифи, диски, гантелі до комплектації тренажера не входять.
Гіперекстензія зворотна X-Line X324
Тренажер зворотня гіперекстензія використовується в тренувальній програмі атлетів різних спортивних дисциплін.
Навантаження м'язів
При виконанні вправ на тренажері в роботу залучаються наступні м'язи: основне навантаження припадає на великий сідничний м'яз, біцепс стегна, а також до процесу залучається довгий м'яз спини. Факультативну роль в процесі тренування виконують розгиначі спини і косі та прямі м'язи живота - вони грають роль стабілізаторів - навантаження, яке припадає на них, не настільки істотне.
Можливі вправи
За допомогою гиперекстензії виконується наступна вправа - підняття прямих ніг до горизонтального положення і утримання їх, потім повернення у вихідну позицію.
Положення, в якому знаходиться тіло при виконанні вправи, сприяє фіксації корпусу в цій позиції, внаслідок чого має місце менш травмуючий вплив на хребетний стовп, порівняно з горизонтальною гіперекстензією. Тому даний тренажер рекомендовано використовувати в тренуваннях атлетів, що повернулися до занять після перерви чи відновлюються після травм.
Особливості дизайну
Тренажер витриманий в стилі хай-тек, дизайну притаманні такі риси, як рівні кути, гострі грані. Зовнішній вигляд тренажера сучасний, стильний, футуристичний, відмінно відображає концепцію спортивного тренування.
Металева конструкція виконана за допомогою високотехнологічного комбінованого згину профілю, що позитивно позначається на загальному вигляді тренажера. Зварні шви виконані професійно і максимально акуратно.
Слід зазначити ергономіку обладнання - вся конструкція спроектована з урахуванням призначення і цілей тренажера, а тому максимально зручна для користувача.
Завершує образ високоякісна хромована фурнітура. Це заглушки болтів, шайби, брендовані логотипом виробника, гумові ручки з нанесеним рельєфом, що забезпечує краще захоплення, гумові накладки на основу тренажера, що усувають шум і вібрацію та запобігають ковзанню.
Металева конструкція тренажера покрита порошковою фарбою, колір напилення може бути наступний:

чорний;
сірий;
білий;
сірий металік;
темно-сірий.

Крім того, покриття може мати різну текстуру - бути матовим або глянсовим.
Сидіння і м'які частини виконуються з високоякісної еко-шкіри. Замовити тренажер можна з м'якими деталями, виконаними в одному кольорі або ж в комбінованому варіанті. До замовлення доступні такі відтінки:

синій;
білий;
чорний;
світлий відтінок зеленого;
червоний;
сірий.

Настільки велика колірна гамма дозволяє отримати зовнішній вигляд тренажера, який в точності відповідає потребам замовника. Також завдяки настільки широкому варіативному ряду можна підкреслити корпоративні кольори вашої компанії, поєднувати тренажери з обраним стилем дизайну залу.
Особливості лінії
Лінійка тренажерів X-line це обладнання, виготовлене на основі високих технологій. Лінія виробництва автоматизована, розробкою тренажерів займаються співробітники, що перейняли досвід під час практики в США. Тому X-line відрізняється стильним виглядом і функціоналом, який відповідає всім сучасним спортивним тенденціям.
Дана лінійка відповідає передовим європейським стандартам якості, так як до розробки були залучені не тільки конструктори та інженери, а також спортивні експерти і фізіологи. Як результат тренажери X-line відрізняється правильним розподілом навантажень під час експлуатації, траєкторіями рухів, які відповідають природним рухам людського тіла. У свою чергу, ця обставина визначає максимальний комфорт під час занять на тренажері, а також високий ступінь безпеки устаткування.
Одним з найяскравіших характеристик лінійки тренажерів X-line можна вважати краще на ринку поєднання якості і вартості, з яким складно знайти аналоги на сучасному ринку професійного обладнання.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання на різні частини тренажера поширюються в наступних часових рамках:

зварні конструкції - довічно;
м'які частини - 1 рік.

Крім того, компанія завжди готова надати, у разі необхідності, післягарантійне обслуговування обладнання, кваліфіковану допомогу при налагодженні, під час експлуатації тренажерів.
Основні характеристики
Вага лави, кг 43
Вид застосування Комерційний
Габарити дхшхв, мм 995 х 1060 х 985
Забарвлення Порошкова емаль (електростатичне напилення)
Максимальне навантаження, кг 150
Наповнювач Двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, що не піддається деформації
Оббивка Високоякісна штучна шкіра
Регулювання спинки Немає
Типлави Гиперєкстензия
Виробник Interatletika

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре