Інформація
Пошук

Сучасні тенденції розвитку дитячих розважальних центрів

  • 02.04.2020
  • 164
  • відгуків 0
  • 0

Дитяче дозвілля в час стрімкого розвитку технологій, зазвичай, проходить з різними гаджетами, чи то телефони, планшети, чи то комп’ютери. Молоде покоління, можливо, не вбачає в цьому нічого поганого, і це правильно, новітні технології допомагають швидше розвиватись нашим діткам. Але й всі батьки також прагнуть активного розвитку дітлахів. А як Вам ідея, щоб поєднати ці два напрямки проведення дозвілля дітей?

 

Сучасні тенденції розважальних центрів надають повний спектр розваг, як і для зовсім маленьких, так і для доросліших діток. Батькам залишається тільки обрати на свій смак та бюджет. Але зараз малечі вже не достатньо звичайних кульок, аніматора та святкового торта. Вони мріють про щось надзвичайне! Наприклад, потрапити в чудову країну розваг, де «живі стіни» реагують на кожен дотик, підлога танцює разом із дитиною, намальовані власноруч картинки оживають. А якщо ще додати шоу мильний бульбашок, а бо ж паперове шоу, то діти від захвату будуть безмежно дякувати батькам за такі емоції, а батьки, в свою чергу, охоче повернуться ще не один раз у такий незвичайний заклад.


Рекомендуємо: Що таке 3Dmapping, види і цілі застосування

 Must have для дитячих розважальних центрів

Для того, щоб батьки мали час на здійснення покупок, майже в кожному торговому центрі є дитячі розважальні кімнати. Такі ігрові центри повинні завжди бути в тренді, адже дітям швидко набридає одноманітність. Пропонуємо Вам добірку, з якою Ви зрозумієте, як додати родзинку вашому дитячому розважальному центру:

 

Батутна частина

Батутні комплекси – не новинка в наш час, але все ж таки справляють неперевершені враження на дітлахів. Купити батутний комплекс дуже просто, адже його проектують і комплектують під ваші розміри, потреби та бюджет. Існує велика різноманітність батутних лабіринтів, батутних арен та навіть вуличних батутних комплексів.

 

Інтерактивна частина

Такий інноваційно-розважальний формат зустрічається рідко, але набуває стрімкого розвитку. Діти мають можливість перенестися у віртуальну реальність за допомогою об’єднання інформаційних технологій та креативу для пізнавання світу.

Компанія ПРОМТЕХНОТОПтм пропонує таке інтерактивне обладнання для Вашого розважального центру:

·             Інтерактивна стіна;

·             Інтерактивна підлога;

·            Інтерактивна пісочниця;

·             Інтерактивний стіл;

·             ЗD проекція на гірку;

·             ЗD проекція на стіну;

·             ЗD проекція «Живі малюнки».

 

В тему: Інтерактивна стіна - весело, масштабно і яскравоХочете дізнатися більше про обладнання для дитячих розважальних центрів?

Ігрові кімнати

Аніматори важливі персонажі в закладах розважального характеру для дітей. Вони також завжди повинні бути на висоті, знати та вміти організовувати різноманітні шоу для залучення глядачів, особливо маленьких. Важливу роль в таких шоу має необхідний реквізит та обстановка. Для обладнання ігрових кімнат під певне шоу, Ви може звернутись до наших спеціалістів. Ми сформували комплексні рішення, щоб Ви не витрачали час на пошук обладнання, а вирішили це питання «в один клік». До Вашої уваги представленні такі шоу для ігрових кімнат:

·             Лазерне шоу;

·             Паперове шоу;

·             Шоу мильних бульбашок;

·            Ультрафіолетова вечірка.


Маючи все перераховане вище, Ваш заклад приверне увагу відвідувачів і зробить будь-який захід яскравим і незабутнім. Звертайтесь за консультацією. Будемо раді допомогти!

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.